775 249 670 info@tapart.cz
Vyberte stránku

Michaela Čadová

Zakladatelka studia a hlavní trenérka stepařských skupin a lekcí taneční a pohybové průpravy
Tanci se věnuji 25 let a jsem několikanásobnou mistryní ČR a vicemistryní Evropy a světa ve stepu.

10 let trénuji děti a věnuji se jejich systematické přípravě na soutěže

Za dobu své trenérské činnosti jsem vychovala mnoho Mistrů republiky a vytvořila choreografie, které získaly medailová umístění na Mistrovství ČR, Evropy i světa.

Vedle trenérské činnosti jsem spolupracovala s Městským divadlem Brno na tvorbě stepařské choreografie dětí v muzikálu Kočky a několika dalších projektech (prezentace firem, společenské a kulturní akce)

Pravidelně se vzdělávám na stepařských workshopech se špičkovými zahraničními lektory jako Jason Samuel Smith (USA), Michelle Dorrance (USA), Alexandr Ostanin (UA), Avalon Rathgeb (UK) a mnozí další
Jsem absolventkou vzdělávacího programu pro pedagogy taneční výchovy na konzervatoři Duncan centre Prague
Kromě tanečního oboru jsem i instruktorkou lekcí Body & Mind a držitelkou certifikátu Medical Yoga, Medical Pilates, Yogalates, Over Ball workshop a jiné

Anička Hriadelová

Tancuji od svých 3 let. Začala jsem přípravkou a přes základy show dance a street dance jsem se dostala ke stepu, kterému se věnuji od 8 let. Pro zlepšení celkového tanečního dojmu jsem zařadila i contemporary. Stepovat děti učím 4 roky a mám ráda jejich snaživost, trénování naplno a radost z tance.
Od 15 let se podílím na tvorbě větších choreografií, v 16 letech jsem začala vytvářet choreografie pro sólisty i skupiny. Poslední 3 roky trénuji větší skupiny (soutěžní i nesoutěžní).
Získala jsem titul mistra Evropy ve skupinové choreografii a 3.místo na Mistrovství světa ve formacích. Za svou kariéru mám 25 medailových umístění na Mistrovství České republiky v sólových i skupinových choreografiích. Moje největší stepařské zkušenosti mi předala moje trenérka Míša Čadová.

Pavla Máša Macháčková

Tanci se věnuji od dětství, intenzivně 15 let. Svoji lektorskou a choreografickou činnost jsem zahájila v taneční skupine Magic free group. Externě působím jako tanečnice v Městském divadle Brno. Dále v muzikálech Kleopatra a Děti Ráje v brněnských verzích v Bobycentru, na kterých jsem se podílela i jako asistentka choreografie. V tanci mám ráda všestrannost.

Kladu důraz na univerzálnost tanečníka, který je schopen zvládnout více stylů. Klasika a technika je důležitá, stejně jako uvolnění a přirozenost ve stylech jazz dance i street dance. Po narození dětí jsem se začala věnovat i výuce tance dětí. Dále se věnuji józe a působím i jako lektorka Hot jógy a ostatních stylů jógy.

Kde nás najdete

Tap-Art s.r.o.
Náměstí 3. května 4/7
Brno – Jehnice

IČ: 04686390 
info@tapart.cz

775 249 670

Sponzorují nás