775 249 670 info@tapart.cz
Vyberte stránku

Michaela Čadová

Zakladatelka studia a hlavní trenérka stepařských skupin a lekcí taneční a pohybové průpravy
Tanci se věnuji 25 let a jsem několikanásobnou mistryní ČR a vicemistryní Evropy a světa ve stepu.

10 let trénuji děti a věnuji se jejich systematické přípravě na soutěže

Za dobu své trenérské činnosti jsem vychovala mnoho Mistrů republiky a vytvořila choreografie, které získaly medailová umístění na Mistrovství ČR, Evropy i světa.

Vedle trenérské činnosti jsem spolupracovala s Městským divadlem Brno na tvorbě stepařské choreografie dětí v muzikálu Kočky a několika dalších projektech (prezentace firem, společenské a kulturní akce)

Pravidelně se vzdělávám na stepařských workshopech se špičkovými zahraničními lektory jako Jason Samuel Smith (USA), Michelle Dorrance (USA), Alexandr Ostanin (UA), Avalon Rathgeb (UK) a mnozí další
Jsem absolventkou vzdělávacího programu pro pedagogy taneční výchovy na konzervatoři Duncan centre Prague
Kromě tanečního oboru jsem i instruktorkou lekcí Body & Mind a držitelkou certifikátu Medical Yoga, Medical Pilates, Yogalates, Over Ball workshop a jiné

Anička Hriadelová

Tancuji od svých 3 let. Začala jsem přípravkou a přes základy show dance a street dance jsem se dostala ke stepu, kterému se věnuji od 8 let. Pro zlepšení celkového tanečního dojmu jsem zařadila i contemporary. Stepovat děti učím 4 roky a mám ráda jejich snaživost, trénování naplno a radost z tance.
Od 15 let se podílím na tvorbě větších choreografií, v 16 letech jsem začala vytvářet choreografie pro sólisty i skupiny. Poslední 3 roky trénuji větší skupiny (soutěžní i nesoutěžní).
Získala jsem titul mistra Evropy ve skupinové choreografii a 3.místo na Mistrovství světa ve formacích. Za svou kariéru mám 25 medailových umístění na Mistrovství České republiky v sólových i skupinových choreografiích. Moje největší stepařské zkušenosti mi předala moje trenérka Míša Čadová.

Pavla Máša Macháčková

Tanci se věnuji od dětství, intenzivně 15 let. Svoji lektorskou a choreografickou činnost jsem zahájila v taneční skupine Magic free group. Externě působím jako tanečnice v Městském divadle Brno. Dále v muzikálech Kleopatra a Děti Ráje v brněnských verzích v Bobycentru, na kterých jsem se podílela i jako asistentka choreografie. V tanci mám ráda všestrannost.

Kladu důraz na univerzálnost tanečníka, který je schopen zvládnout více stylů. Klasika a technika je důležitá, stejně jako uvolnění a přirozenost ve stylech jazz dance i street dance. Po narození dětí jsem se začala věnovat i výuce tance dětí. Dále se věnuji józe a působím i jako lektorka Hot jógy a ostatních stylů jógy.

Rony

Veronika Rony Pšeničková

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Nunc tincidunt ante vitae massa. Duis pulvinar.

Lenka

Lenka Jiranová

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos.

Kde nás najdete

Tap-Art s.r.o.
Náměstí 3. května 4/7
Brno – Jehnice

IČ: 04686390 
info@tapart.cz

775 249 670

Sponzorují nás